GTranslate

Croatian English French German Hungarian Italian Spanish

Pretraživanje

06.01.2013. - Turnir NOVA 2013 Čakovec

Turnir NOVA 2013cakovecMlađi kadeti Bistre osvojili su izvrsno četvrto mjesto i imali najboljeg strijelca turnira Mateja Molnara u konkurenciji mlađih kadeta Dubrave (Zagreb), "ZTE" Zalaegrszeg (Mađarska), Međimurja (Čakovec), Dubravčana (Donja Dubrava), "ABC Zadar" i Bistre Molve.

Turnir smo otvorili utakmicom protiv Dubravčana koja je osim prve četvrtine bila izjednačena. Ekipa Dubravčana bolje je otvorila utakmicu i prvu četvrtinu dobila 10:4. U drugoj smo se približili, a u trećoj izjednačili rezultat. U posljednjoj četvrtini smo poveli sa 5 poena ali smo onda ostali bez ključnih obrambenih igrača zbog pet osobnih pogrešaka tako da smo u završnicu utakmice ušli u egal. Zadnjih 27 sek. gubili smo 1 poen, odigrali dugi napad i zabili koš te poveli. Ekipa Dubravčana uspjela je zabiti koš u 3 sek. i povesti, a mi smo za zadnji napad imali 1,5 sek. što je bilo premalo za postići koš.
Pobjedom u toj utakmici osigurali bismo borbu za prvo mjesto čega smo bili svjesni tek nakon pobjede nad ekipom Zadra. Iako smo protiv ekipe Zadra gubili i 13 poena skupili smo snage nakon iscrpljujuće prve utakmice i preokrenuli rezultat te vodili u zadnjoj četvrtini sa 10 poena.
U utakmici za treće mjesto igrali smo u egalu do treće četvrtine kada su domaćini ekipa Međimurja napravili osjetniju razliku i osigurali si pobjedu u ovoj utakmici.

Rezultati svih odigranih utakmica:

Utakmica za 3. mjesto:
KK "Međimurje" Čakovec - KK "Bistra" Molve 67 : 58 (16-11, 11-8, 29-13, 11-26)

KK BISTRA: Paša Ivan 6, Križić Bruno 15, Krznarić Domagoj 2, Molnar Matej 18, Adaković Jakob 8, Kolarić Dubravko 6, Huđek Mihael 2, Cesarić Zvonimir 1
trener: Molnar Stanko

KK MEĐIMURJE: Škoda L. O, Horvat T. O, Bogdanić M. 11, Herman M. 2, Pongrac-Čugalj V. 4, Hrustanović B. 5, Vojković M. 21, Podvezanec A. 4, Đokić N. 8, Čanadi N.12, Hamer M. 0, Kokolek M. 0, Juras F. 0
trener: Novak Stjepan

KK "Dubravčan" Donja Dubrava - KK "Bistra" Molve 45 :44 (10-4, 10-13, 10-12, 15-15)

KK BISTRA: Paša Ivan, Križić Bruno 17, Krznarić Domagoj 4, Molnar Matej 11, Adaković Jakob 5, Kolarić Dubravko 5, Huđek Mihael 2, Cesarić Zvonimir

KK DUBRAVČAN: Miser S. 0, Lisjak J. 2, Tišler F. 0, Klipić K. 14, Karloci L. 0, Klipić K. 9, Kuzmić D. 12, Miser D. 2, Lisjak I. 6

KK ABC Zadar - KK "Bistra" Molve 47 :50 (17-9, 13-12, 5-16, 11-15)

KK BISTRA: Paša Ivan, Križić Bruno 2, Krznarić Domagoj 3, Molnar Matej 28, Adaković Jakob 1, Kolarić Dubravko 11, Huđek Mihael 2, Cesarić Zvonimir 3

KK ABC ZADAR: Bučić L. 2, Perinić F. 11, Parić N. 7, Vidučić N. 0, Niketić L. 4, Čondić S. 18, Guzić R. 0, Perak J. 5, Kolanović I. 0, Škifić D. 0
trener: Pribanović